Šogad "Zilo kalnu rudens kross" 30.oktobrī

Priecājoties par ļoti veiksmīgi aizvadītajām krosa skriešanas sacensībām „Zilo kalnu rudens kross 2015”, kurās uzvarēja Agnese Pastare un Alberts Blajs – Ogres un Ikšķiles novadu pašvaldību aģentūra (OINPA) "Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa "Zilie kalni" attīstības aģentūra" jau laicīgi aicina uz sacensībām "Zilo kalnu rudens krosu 2016”, kas šogad notiks svētdienā 2016. gada 30. oktobrī . Starts un finišs Ogres Zilo kalnu distanču slēpošanas trases starta laukumā, sacensību sākums pulksten 11:00.
Nolikums un iepriekšējā pieteikšanās:

   - internetā http://sportsogre.bitforit.lv  
   - aizpildot anketu "nesedimajas.lv" velodarbnīcā Ogrē, Mālkalnes prospektā 26,
   - vai veikalā "GO SPORT", kas atrodas tirdzniecības centrā "DAUGA", Ogrē.

Lasīt pilnu ierakstu

Tēmas: , , ,

11. Marts 2016 | 0 Komentāri

Zilo kalnu rudens krosā 2015 uzvar Alberts Blajs un Agnese Pastare

Zilo kalnu rudens krosā 2015 uzvar Alberts Blajs un Agnese Pastare! 5km distancē ātrākie –orientierists Edgars Ustinovs un viešņa no Lietuvas  Aneta  Jacukevič.  Visi rezultāti skatāmi šeit

Lasīt pilnu ierakstu

Tēmas: , ,

25. Oktobris 2015 | 1 Komentāri

25.oktobrī "Zilo kalnu rudens kross 2015"

Turpinot popularizēt kulturālu aktīvo atpūtu un sportu dabas parkā "Ogres Zilie kalni", parka apsaimniekotāja – Ogres un Ikšķiles novadu pašvaldību aģentūra (OINPA) "Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa "Zilie kalni" attīstības aģentūra" - kopā ar atbalstītājiem svētdien, 2015. gada 25. oktobrī, aicina uz "Zilo kalnu rudens krosu 2015". Starts un finišs Ogres Zilo kalnu distanču slēpošanas starta laukumā, sacensību sākums pulksten 11:00.
Uz sacensībām tiek aicināti visu vecumu krosa skrējēji, kuri varēs startēt katrai vecuma grupai piemērotā distancē. Pašus mazākos skrējējus (S6 un V6) gaida apmēram 300 metru garš aplītis. Savukārt S9, V9, S12 un V12 grupu dalībniekiem nāksies pievarēt jau nedaudz sarežģītāku distanci apmēram 800 metru garumā. Gribam uzsvērt, ka, piesakoties savlaicīgi, šajās grupās dalība sacensībās būs bez maksas.
Kad visjaunākie skrējēji būs finišējuši, sacensības turpinās jaunieši, juniori un veterāni, kuriem būs jāveic vidēji augstas grūtības pakāpes aplis 5 km garumā, ar kopējo vertikālo kāpumu apmēram 105 metri. Aplis vijas pa Ogres Zilo kalnu dabas parka tūrisma takām, stigām un jaunizveidoto distanču slēpošanas trasi. Pa ceļam skrējējiem būs iespēja visā krāšņumā izbaudīt Zilo kalnu reljefu, dabas skatus un apskatīt skatu torni un Dubkalnu karjera ūdenskrātuvi. Pieaugušajiem un elites klases skrējējiem, lai šie skati labāk iespiestos atmiņā, būs jāveic divi apļi, tātad 10 km. Trases kartes tiks publicētas organizatoru mājas lapā.
Sacensību noslēgumā ātrākie skrējēji tiks pie vērtīgām balvām:
Visu vecuma grupu pirmo trīs vietu ieguvēji saņems diplomus, uzvarētāji - sponsoru balvas.
Absolūti ātrākie dāmas un kungi 10 km distancē par pirmo vietu saņems balvu 100 EUR vērtībā, par otro vietu – 50 EUR vērtībā, par trešo vietu – 30 EUR vērtībā.
Absolūti ātrākie dāmas un kungi 5 km distancē par pirmo vietu saņem balvu 50 EUR vērtībā, par otro vietu – 25 EUR vērtībā, par trešo vietu – 15 EUR vērtībā.
Visi bērnu distances veicēji finišā saņems pārsteiguma balviņu.
Visus finišējušos dalībniekus sacensību noslēgumā gaidīs uz ugunskura vārīta tēja, gardas uzkodas un iespēja "laimīgā numura" spēlē tikt pie sponsoru dāvātajām balvām.
Aicinām piedalīties ne tikai skrējējus, bet arī citu sporta veida pārstāvjus, kā arī visus, kuriem tuva fiziskā kultūra, lai pārbaudītu savus spēkus krosa skriešanā un tuvāk iepazītu Ogres Zilos kalnus.
Nolikums un iepriekšējā pieteikšanās:
• internetā http://sportsogre.bitforit.lv
• aizpildot anketu "nesedimajas.lv" velodarbnīcā Ogrē, Mālkalnes prospektā 26, vai veikalā "GO SPORT", kas atrodas tirdzniecības centrā "DAUGA", Ogrē.
Veikals "GO SPORT" ziņo, ka ikviens, kurš iepriekšējās pieteikšanās laikā iepirksies par vismaz 50 EUR vai iegādāsies jebkurus skriešanas apavus, ielūgumu uz skrējienu saņems bez dalības maksas.
Pasākums tiek organizēts ar Ogres novada un Ikšķiles novada pašvaldību atbalstu.

Lasīt pilnu ierakstu

Tēmas: , , ,

27. Augusts 2015 | 0 Komentāri

13.aprīlī (svētdienā) ar Ogres novada pašvaldības atbalstu Pārogrē tiks sarīkots «Lazdukalnu pavasara kross 2014».

Šoreiz skrējēji sacentīsies divās distancēs - jaunieši un veterāni veiks 4.5 km garu distanci, bet pieaugušie - 8.6 km. Šādas distances nav izvēlētas nejauši, jo pēc nedēļas paredzēts Latvijas čempionāts krosā ar līdzīga garuma, tikai vieglākām distancēm, tādēļ Ogres sacensības būs kā lielisks sagatavošanās treniņš, kurā ātrākie piedevām varēs izcīnīt vērtīgas balvas. 8.6 km - 1.vieta 100 EUR, 2.vieta 50 EUR, 3.vieta 35 EUR, bet 4.5 km distancē attiecīgi 30 EUR, 20 EUR un 15 EUR. Savu vecuma grupu uzvarētājiem atbalstītāju FAZER, DION un GO SPORT balvas. Vairāk informācijas un reģistrācija: www.sport.proc.lv

Lasīt pilnu ierakstu

Tēmas: , , ,

11. Marts 2014 | 4 Komentāri

29.septembrī – Lazdukalnu rudens kross

29.septembrī Ogrē, dendroloģiskā parka "Lazdukalni" teritorijā, notiks Ogres novada balvu izcīņa garo distanču skriešanā - "Lazdukalnu rudens kross 2013". Starts pulksten 11.

Lasīt pilnu ierakstu

Tēmas: , , ,

21. Augusts 2013 | 3 Komentāri

Atjaunota pietiekšanās krostriatlonā!

Atjaunota pieteikšanās krostriatlona sacensībām. Pieteikties sacensībām var šeit.

Lasīt pilnu ierakstu

Tēmas: , ,

3. Jūnijs 2013 | 0 Komentāri

Uzmanību!!!

Uzmanību, pašreiz pieteikšanās LČ Krostriatlonā, tehnisku iemeslu dēļ, nav iespējama.

Lasīt pilnu ierakstu

20. Maijs 2013 | 0 Komentāri

Latvijas čempionāts krostriatlonā notiks Ikšķilē!

Latvijas čempionāts krostriatlonā notiks sestdien, 2013.gada 27.jūlijā, Ikšķiles novada teritorijā, pie Dubkalnu karjera. Iepazīties ar sacensību nolikumu un pieteikties var sekojot linkiem interneta mājas lapās www.triatlons.lv,  www.tripower.lv un www.izturiba.lv, un aizpildot pieteikšanās formu. Pieteikties var arī Ikšķilē – Tautas namā, Ogrē – „nesedimajas.lv” veloveikalā,  Mālkalnes prospektā 26, un veikalā  „GO SPORT” t.c. „DAUGA”, darba laikos. Sīkāka informācija par trasēm, atbalstītājiem un sacensību norisi sekos!

Lasīt pilnu ierakstu

Tēmas: , ,

13. Maijs 2013 | 0 Komentāri

SVEIKI SLĒPOTĀJI!

Ar prieku paziņojam, ka Ogres Zilo kalnu distanču slēpošanas trasē sniegs, beidzot ir sasnidzis pietiekamā daudzumā un trase tiks regulāri gatavota gan slidsolim, gan klasikai. Ceram, ka mums un jums netraucēs citādi domājošie un arī kabeļu rakšanas darbi tiks atlikti uz vēlāku laiku, kad sniega nebūs. Ja viss ritēs kā plānots sarīkosim arī mačus. Bet pagaidām veiksmi treniņos un atpūtā. Esiet saudzīgi pret trasi un uzmanīgi pret citiem slēpotājiem. Ievērojiet drošības noteikumus trasē!

Par slēpju gatavošanu un/vai nomu interesēties www.nesedimajas.lv

Ogres Slēpotāju Klubs

Lasīt pilnu ierakstu

12. Decembris 2012 | 5 Komentāri

Ogres novada balvu izcīņas garo distanču skriešanā 2012 bilžu galerija

Ogres novada balvu izcīņas garo distanču skriešanā 2012 bilžu galerija apskatāma ŠEIT.

Lasīt pilnu ierakstu

Tēmas: , ,

18. Septembris 2012 | 0 Komentāri